Karel Beneš (1932-2021)
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih
Jan Žižka na koni
litografie, 21 x 15 cm, signováno, r. 1987, ex: 72/200, pěkný stav
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 3
Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:02
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID5**5
Historie příhozu