Boj (triptych)
kolorovaný dřevoryt, dva krát 24,2 x 17,1 a 24,5 x 17,1 cm, značeno v tisku PD, rám, poškozeno
Antiqari.at Radhošťská
ID: 7
Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:14
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu