Kodai Fish
dřevoryt, 1830, 24,3 x 36,5 cm, značeno na pravém okraji, rám, poškozeno
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 3
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2023 15:06
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids