Kodai Fish
dřevoryt, 1830, 24,3 x 36,5 cm, značeno na pravém okraji, rám, poškozeno
Antiqari.at Radhošťská
ID: 3
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:06
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu