Postavy
tužka, papír, 27 x 21,5 cm, kresba tužkou na linkovaném papíře francouzského původu, jak naznačuje potisk na zadní straně, odborně restaurováno
Provenience: Galerie Raphael, Frankfurt nad Mohanem, získáno galerií koupí v pařížské aukci v 80. letech 20. století
ID: 95
Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Odhadní cena: 25 000 - 30 000 Kč CZK