Generál
tuš, papír, 20,5 x 18,5 cm, značeno na zadní straně F. Kupka, rám, pokrčený papír
Provenience: Galerie Raphael, Frankfurt nad Mohanem, získáno galerií koupí v pařížské aukci v 80. letech 20. století
ID: 94
Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Odhadní cena: 25 000 - 30 000 Kč CZK