Muž na úhlopříčce
olej, plátno, 1987, 202 x 140 cm, monogr. PD F. K. F. 87, rám, vzadu popsáno, Foltýnovo dílo je prodchnuto řadou symbolických znaků a vztahů, které důmyslně odkazují na prapůvodní podstatu krajiny a pozemského života. Vytvářel obrazy s kompoziční a rukopisnou pečlivostí, kde jednotlivé scény rozvíjel v širších souvislostech historických a civilizačních dějin lidstva
ID: 63
Vyvolávací cena: 130.000 CZK (5.417 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00
Aktuální cena: 130.000 CZK (5.417 €)
Odhadní cena: 160 000 - 200 000 Kč CZK