Město - Krajina
olej, plátno, 2006, 150 x 130 cm, vzadu štítek Galerie Gema, zdařilá práce významného českého představitele současné abstrakce, která, jak je pro autora typické, vychází z inspirace krajinou. Autor studoval na pražské AVU u Karla Součka, posléze se stal členem sdružení 12/15 a Umělecké besedy. Jeho tvorba je ceněná především pro svou koloristickou citlivost skloubenou s expresivně modelovaným rukopisem. Tyto rysy jsou přítomné i v nabízené položce reprezentující autorovo zralé tvůrčí období
Provenience: sbírka Galerie Gema, soukromá sbírka Praha
ID: 61
Vyvolávací cena: 175.500 CZK (7.313 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00
Aktuální cena: 175.500 CZK (7.313 €)