Tání
olej, plátno, 1998, 25 x 25 cm, vzadu štítek Galerie Gema, výrazově úsporná práce od významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjí odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Ouhel dvakrát reprezentoval české umění na Benátském bienále a proslavil se působením ve Volném sdružení 12/15 Pozdě, ale přece
Provenience: sbírka Galerie Gema, soukromá sbírka Praha
ID: 45
Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)