Letadlo Mig 21
litografie, 1964, 31 x 43 cm, sign. PD Rotrekl 64, rám, č. 19/50
ID: 210
Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Odhadní cena: 5 500 - 7 000 Kč CZK