Motýl
litografie s podtiskem, 1970, 30 x 37,7 cm, sign. PD L. Jiřincová
ID: 197
Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Odhadní cena: 4 500 - 5 500 Kč CZK