Dva šálky
serigrafie, 1997, 42 x 30 cm, sign. PD J. Merta 97, č. 13/100, Jan Merta ve své tvorbě vychází z osobní paměti, kdy témata z reálného světa vnáší do světa vlastních prožitků. Jako náměty pro vizuální zpracování používá objekty, předměty či reálie mimo pole běžné pozornosti, které jsou však pro něj samotného podstatné. Vytržením z původního kontextu každodennosti a volným zpracováním, dostávají tyto předměty nový obsah
Provenience: vytvořeno pro Galerii MXM
žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka
ID: 19
Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)