Hanácké děvče
lept, kombinovaná technika, 35 x 26,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, značeno v desce monogr. PD, další značení v desce monogr. LD, na rámu drobné oděrky
Antiqari.at Radhošťská
Literatura: uvedeno pod č. 595 v soupisu grafického díla na tfsimon.com
ID: 185
Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)