Muž a žena
2x olej, plátno, 18. - 19. století, rentoilováno, 37 x 28,5 cm, rám
ID: 173
Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)