Golfové hřiště
litografie, 1993, 65 x 48,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 93, rám, č. 17/100, Tomáš Bím je český malíř, grafik, ilustrátor a člen SČVU Hollar. Vyučil se tiskařem na Odborném polygrafickém učilišti a v roce 1983 získal stipendium Kunstverein Osnabrück. Absolvoval studijní pobyty v Anglii, Francii, Německu či USA. Bím pracoval jako výtvarník Státního divadelního studia a také se živil návrhy obalů gramofonových desek, ilustracemi a jako reklamní grafik. Jeho tvorbě nejčastěji dominuje krajina inspirovaná světem změněným civilizací. Auta na silnici, loďky přiražené ke břehu či zapomenuté tenisové rakety odkazují na tušenou existenci člověka, který však není přítomný. Bím se účastnil řady výstav doma i v zahraničí a je zastoupen v mnoha galeriích či soukromých sbírkách
Antiqari.at Radhošťská
ID: 164
Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 Kč CZK