Oči mají a nevidí
akvarel, papír, 1998, 55 x 41,5 cm, sign. DU A. Lamr 98, rám, typická koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v Buenos Aires, představuje ukázku z jeho moralistně zaměřené tvorby devadesátých let minulého století
ID: 120
Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 04. 2023 15:00
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)