Městský komiks beze slov a postav
akrylové fixy, plátno, 2022, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Vojtěch Proske, napínací rám, na zadní straně popsáno autorem
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 916
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 15:04
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids