Vojtěch Proske (1993)
Autor o sobě: "Malování a kreslení se věnuju už od mala, tehdy mě na tom bavilo, že si vystačím sám.
Výtvarné školy nemám, jsem řekněme samouk.
Inspiraci čerpám z prostředí, kde se pohybuju, především ve městě. Baví mě zachycovat objekty - bloky domů, schody, cesty atd. ve zvláštně se prolínajících, někdy nelogických a často dost abstraktních podobách.
S přibývajícím věkem zjišťuji, že cítím potřebu se podělit o své výtvory se společností.
I proto jsem se rozhodl přestěhovat do Prahy, kde díky lepším možnostem napříč všechny oblasti můžu oslovit širší okruh lidí.
Po první úspěšné aukci prostřednictvím Antikvariátu Dlážděná a prvním vlastním úspěchem v prodeji svého obrazu jsem dost motivovaný tvořit dál. V současné době také nyní připravuju obrazy na výstavu k mezinárodnímu dni autismu. A stíhám tvořit i něco navíc, protože se nemusím nutit."
Městský komiks beze slov a postav
akrylové fixy, plátno, 2022, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Vojtěch Proske, napínací rám, na zadní straně popsáno autorem
ID: 916
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 15:04
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID6**2
Historie příhozu