litografie, 2009, 28,5 x 43 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 34/100
ID: 878
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 14:26
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu