Konvolut 4 grafických listů
4x litografie, vše cca 39 x 47 cm, všechny sign. PD Milan Kohout, při okrajích drobná poškození, pomačkaný a stočený papír
ID: 728
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 11:56
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids