Konvolut 4 grafických listů
4x litografie, vše cca 39 x 47 cm, všechny sign. PD Milan Kohout, při okrajích drobná poškození, pomačkaný a stočený papír
ID: 728
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 11:56
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)