Noční let
olej, plátno, 2015, 60 x 45 cm, sign. PD MICL 15
ID: 106
Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 10:45
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu