Vox populi
olej, plátno, 2022, 40 x 40 cm, sign. zezadu Lukáš MIFFEK
žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
ID: 97
Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)