Ivana Lomová (1959)
Narozena 22. 11. 1959 v Praze
studium na Fakultě architektury ČVUT Praha (1978-83).
(zdroj: lomova.com)
Ptáci
olej, plátno, 2007, 45 x 80 cm, sign. vzadu Lomová 2007
ID: 87
Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)