Diváci IV
litografie, 2007, 28,5 x 24 cm, sign. PD J. Válová 07, č. 42/200
ID: 72
Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:03
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
ID: 72