serigrafie, 1998, 60 x 59 cm, sign. PD E. Ovčáček 98, rám, č. 14/35
Provenience: galerie Zdeňka Sklenáře, soukromá sbírka Praha
žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie
ID: 69
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)