Kudlanka
olej, pátno, 2011, 80 x 60 cm, sign. PD Načeradský, rám, Načeradského kudlanky se staly od poloviny sedmdesátých let poznávacím znamením malířovy tvorby a nejvyhledávanějším námětem mezi sběrateli. Autorův oblíbený slogan, že žena je silnější pohlaví, můžeme v nabízeném obraze číst velmi přesvědčivě
žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
ID: 52
Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)