Hlavy
litografie, 1988, 48,3 x 32,9 cm, sign. DU Janíček 88, č. 57/60
studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
ID: 426
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)