Vypravěči vtipů
litografie, 60 x 44 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 37/40, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny
žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 348
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)