Ivana Lomová (1959)
Narozena 22. 11. 1959 v Praze
studium na Fakultě architektury ČVUT Praha (1978-83).
(zdroj: lomova.com)
Tam II.
litografie, 1996, 13 x 28,5 cm, sign. PD Ivana Lomová 1996, č. 25/45
Provenience: získáno v ateliéru autorky
ID: 324
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID6**2
Historie příhozu