Společnost
litografie, 31,5 x 42,5 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 42/75, v dolní části papír lehounce ohmataný
Antiqari.at Radhošťská
žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
ID: 317
Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)