Tváře
olej, pastel, sololit, 49,5 x 62 cm, sign. PH Štefan, rám, na malbě při okrajích šmouhy, rám otlučený
Antiqari.at Radhošťská
ID: 287
Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)