Lázeňačky
akryl, plátno, 2022, 50 x 50 cm, sign. PD Drak
ID: 261
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
ID: 261