Trní
olej, sololit, 2021, 69,7 x 60,9 cm, sign. LD Kroča 021
žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
ID: 242
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)