Západ slunce s květinami
olej, sololit, 2015, 61,2 x 35,5 cm, sign. PD Kroča 015
žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
ID: 240
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)