Rudolf II.
olej, plátno, 1985, 45 x 65 cm, sign. PD Budil 85, Bedřich Budil (1943) je český malíř a výrazná postava českého výtvarného umění. Jeho život i tvorba je spojena s oblastí kolem Jindřichova Hradce. Budilovy malby často zachycují různé krajinné a zvířecí výjevy v nezvyklých barevných kombinacích. Zachycuje tak až surrealistické příběhy, které se v popředí jeho pláten odehrávají
žák prof. K. Součka na AVU v Praze
ID: 224
Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu