Levitace
litografie, 2010, 54,5 x 72,5 cm, sign. DU Načeradský 2010
žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
ID: 154
Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)