Pokušení a Extáze
litografie, 2021, 76 x 54 cm, sign. PD JERIE 2021, č. 70/70
žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
ID: 145
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)