Pan Prsteníček
litografie, 1971, 22 x 8,5 cm, sign. DU Pacovská 71, č. 1/200
ID: 144
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu