Vláček
litografie, 1970, 12 x 17 cm, sign. PD Pacovská 70, č. 70/200
ID: 143
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu