Josef Bolf (1971)
litografie, 2018, 35 x 45,4 cm, sign. Josef Bolf 2018, č. 30/190
Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)