Nahoru dolů
litografie, 2009, 60 x 41,5 cm, sign. PD A. Lamr 09, č. 7/24
ID: 132
Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu