Nákladní vlak
akryl, plátno, 2016, 54 x 45 cm, sign. vzadu Molín, Štěpán Molín, absolvent Akademie výtvarných umění v ateliéru M. Rittsteina, je současným českým malířem, v jehož tvorbě nalezneme mnohá známá i neznámá místa. V obrazech z posledních let se zaměřuje na zobrazení různých zákoutí Prahy, která zachycuje v tlumené noční atmosféře. Brilantně zvládnutá malba a hra světel a stínů dodává jeho dílům dotek mystična a vzbuzuje v nás zájem dozvědět se o daném místě víc
ID: 123
Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 03. 2023 15:00
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)