Chalupa
olej, plátno, 45 x 59,5 cm, rám
studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze
ID: 86
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:25
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu