Krajina s jezírkem
olej, dřevo, 108x 120 cm, sign. PD V. Rolín, rám
žák prof. Sambergera
ID: 85
Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:30
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)