Na samotě
olej, lepenka, 49 x 58 cm, sign. PD Janeček Pardubský, rám
ID: 78
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:17
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID5**1 History of bids
ID: 78