Lesní cesta v zimě
olej, plátno, 70 x 60 cm, sign. LD A. Janeček-Pardubský, rám
ID: 77
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:16
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
ID: 77