Rybník
olej, plátno, 38 x 45 cm, sign. PD Špitník, rám
ID: 75
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:14
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
ID: 75