Žně
olej, plátno, 68 x 97,5 cm, sign. PD O. Vlach, rám
ID: 74
Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:28
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
ID: 74