Žně
olej, plátno, 55 x 69 cm, sign. LD Slavík, rám
ID: 72
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:11
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
ID: 72